2012. máj. 08.
Az sms-ezés, csetelés korában, az egymással már többnyire virtuális világban beszélgető fiataloknak egy ilyen verseny hívhatja fel a figyelmét az olvasás, a szép beszéd fontosságára.
A megye 12 településéről 17 iskola 57 tanulója mérte össze tudását, kiváló versenyhangulatot alakítva ki.
(további képek a képgalériában)
RÉSZTVEVŐK:
TELEPÜLÉS ISKOLA NEVE
Balmazújváros Balmazújvárosi Általános Iskola
Debrecen DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája
Debrecen Hunyadi János Általános Iskola
Debrecen Huszár Gál Iskola
Debrecen Szoboszlói Úti Általános Iskola
Derecske Bocskai István Általános Iskola és AMI
Egyek ETKIKI Móra Ferenc Általános Iskola
Furta ÁMK Általános Iskola
Hajdúböszörmény Baltazár Dezső Református Általános Iskola
Hajdúböszörmény Bethlen Gábor Általános Iskola
Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola
Hajdúdorog Szent Bazil Oktatási Központ Általános Iskolai Tagintézménye
Hajdúszoboszló Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola
Nádudvar Kövy Sándor Általános Iskola
Téglás II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Vámospércs Mátyás Király Általános és AMI
VERSENYEREDMÉNYEK:
2.OSZTÁLY |
TANULÓ NEVE |
FELKÉSZÍTŐ PEDAGÓGUS |
ISKOLA NEVE |
TELEPÜLÉS |
I. helyezett |
Répás Zsófia |
Simon Tamásné |
Huszár Gál Iskola |
Debrecen |
II. helyezett |
Bartha Kendra Boglárka
|
Székelyné Baksa Irén |
Hunyadi János Ált. Isk. |
Debrecen |
III. helyezett |
Pelles Péter |
Borszéky Csabáné |
Bocskai István Ált.Isk. és Városi Sportiskola |
Hajdúböszörmény |
Különdíj |
Parti Bianka |
Dr. Erdélyiné Faragó Ilona |
DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Ált. Iskolája |
Debrecen |
3.OSZTÁLY |
TANULÓ NEVE |
FELKÉSZÍTŐ PEDAGÓGUS |
ISKOLA NEVE |
TELEPÜLÉS |
I. helyezett |
Sümegi Ákos |
Baranyai Etelka |
Kövy Sándor Ált. Isk. |
Nádudvar |
II. helyezett |
Pólyik Ágota |
Kobezda Szilvia |
Mátyás Király Ált. és AMI |
Vámospércs |
III. helyezett |
Németh Dorottya |
Gonda Ilona |
DRHE Kölcsey Ferenc Gyakorló Ált. Iskolája |
Debrecen |
Különdíj |
Novotni Boglárka |
Deákné Balogh Ágnes |
Irinyi József Ált. Isk. |
Hosszúpályi |
4.OSZTÁLY |
TANULÓ NEVE |
FELKÉSZÍTŐ PEDAGÓGUS |
ISKOLA NEVE |
TELEPÜLÉS |
I. helyezett |
Kovács Szandra |
Csóka Imréné |
Bocskai István Ált. Isk. és Városi Sportiskola |
Hajdúböszörmény |
II. helyezett |
Debreceni Bettina |
Zelenák Jánosné |
Szoboszlói Úti Ált. Isk. |
Debrecen |
III. helyezett |
Oláh Anna |
Sutyák Margit |
Balmazújvárosi Ált. Isk. |
Balmazújváros |
Különdíj |
Szigeti Gabriella |
Báji Dánielné |
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. |
Téglás |