Keresés a weboldalban:

Képgaléria

Nagy Máté aranyérmes a II. POLICEr Kupán

2012. nov. 05.
Október 27.-én Abonyban járt a Mikepércsi Harcművészeti SE csapata, ahol országos kyokushin karate versenyen szerepelt az egyesület négy versenyzője.

Az utánpótlás viadalon Szilágyi József harcos küzdelmek után 3. helyen végzett (2. versenyén) Szilágyi Áron szintén 3. lett, pedig a körmérkőzés során a későbbi első helyezettet is legyőzte. Adorján Patrik formáját a Novemberi Magyar bajnokságra időzítjük, de itt is a 2. helyet szerezte meg. Nagy Máté most hozta a legjobb formáját, s határozott versenyzéssel a II. POLICEr kupa bajnoka lett kategóriájában.

A mikepércsi karatésok gőzerővel készülnek a Magyar bajnokságra, hogy ott is letegyék névjegyüket.

Abonyi versenyzésüket a Mikepércsi önkormányzat támogatta!

Rácz Csaba
Shogun Team

Hírek   |   Település   |   Önkormányzat   |   Letöltések   |   Képgaléria   |   Vendégkönyv